ארגון העובדים מען הוכר כעמותה שתורמיה יקבלו זיכוי ממס הכנסה לפי סעיף 46

תרמו למען וסייעו לנו להמשיך בפעילות השטח הייחודית שלנו בסיוע לעובדות ועובדים להתמודד עם מחסומים, בירוקרטיה וגזענות ולהשתלב בשוק העבודה.

בראשית פברואר 2018 אישרה ועדת הכספים של הכנסת זיכוי ממס לפי סעיף 46 על תרומות לארגון העובדים "מען – עמותה לסיוע לעובדים" (ע"ר). האישור ניתן למען למשך שלוש שנים (מפברואר 2018 ועד תום שנת 2020) והוא מאפשר לתורמים תושבי ישראל לקבל זיכוי ממס על כספים שאותם יתרמו למען.

ארגון העובדים מען מקיים מזה קרוב לשני עשורים פעילות ענפה של סיוע לנשים ערביות הסובלות מאבטלה ועוני: מיצוי זכויות, ליווי בקליטה לעבודה, השמה בעבודה, והעצמה. עוד פועל הארגון בתחום מניעת תאונות עבודה, הן על ידי העלאת המודעות של עובדי בניין צעירים לזכותם למקום עבודה בטוח, והן באמצעות קמפיין ציבורי. בנוסף אנו מסייעים למאות מובטלים ועובדים במזרח ירושלים ותושבי הרשות המועסקים בישראל להשיג את זכויותיהם מול מעסיקים ומול הרשויות.

עבודת שטח רחבה זאת שמהווה מקור תמיכה והשראה לאלפי עובדים בשכבות העניות ביותר של האוכלוסייה, עם דגש על קידום שוויון בין ערבים ויהודים בשוק העבודה, יוצרת יום יום מציאות של פעולה בונה ובסיס לחיים משותפים של שני העמים. עבודה זאת היא שמעניקה למען את אופיו הייחודי כארגון עובדים המחויב לעקרון של שותפות אמת שוויונית בין יהודים וערבים.

הזיכוי ממס לפי סעיף 46 מהווה סוג של הכרה מצד הרשויות בערך החשוב של העבודה החברתית והאנושית שמבצע ארגון העובדים מען מזה שנים. ההטבה של רשויות המס ניתנת לארגונים ללא מטרות רווח שמקדמים ומסייעים לציבור בתחומים חברתיים, תרבותיים ואנושיים כלליים. החלטת ועדת הכספים התקבלה לאור המלצת רשות המסים שבחנה את הבקשה של מען והשתכנעה שהארגון אכן עומד בקריטריונים של מלכ"ר הפועל לתועלת הציבור.

תורמים שמעוניינים לתרום למען ייהנו מעכשיו מזיכוי בשיעור של 35% מגובה התרומה. לפרטים נוספים ראו כאן.

תרמו למען וסייעו לנו להרחיב את היקף העבודה שלנו. עכשיו גם תיהנו מפטור ממס על תרומתכם

לפרטים צרו קשר עם אסף אדיב מנכ"ל מען  050-4330034 מייל assafa@maan.org.il

Share this:
Share this page via Email Share this page via Stumble Upon Share this page via Digg this Share this page via Facebook Share this page via Twitter
Print Friendly, PDF & Email