הסכם קיבוצי עכשיו – מורי המרכז למוזיקה ראש העין הפגינו במליאת העירייה

כשבעים מורים, הורים ותלמידים השתתפו אמש בקונצרט מחאה שנערך מול בנין עירית ראש העין. הקונצרט אורגן על ידי ועד מורי המרכז למוסיקה בראש העין וארגון העובדים מען, במטרה לקרא לנבחרי העיר להפסיק להתעלם מדרישות המורים ולחדש את המשא ומתן להסכם קיבוצי. בניצוחם של המורים וחברי הועד פצחו המשתתפים בקריאות להסכם קיבוצי עכשיו והפליאו בנגינה.

ראש העיר מר שלום בן משה נענה מיידית לקריאה, והזמין את נציגות המורים להשתתף בישיבת המליאה ולנגן קטעים מוסיקליים. נציגות המורים שמחה לשמוע מראש העיר על כוונתו לקדם את המו"מ, ועל הנכונות להגיע להסכם צודק ומכבד במטרה לתת למרכז המוסיקה את מירב האמצעים להמריא ולהמשיך להביא הישגים לראש העין, ובכך לתקן עוול היסטורי.

אין ספק שהמורים יצאו מחוזקים מהתמיכה הציבורית לה זכו ומהבטחותיו של ראש העיר. עכשיו לא נותר אלא לגלות האם יהיה להבטחות אילו כיסוי, או שהמורים וארגון העובדים מען אשר הכריזו על סכסוך עבודה ייאלצו להפעיל עיצומים ואף להשבית את הלימודים במרכז המוסיקה.

ביום חמישי הקרוב, ה-27.2 תתקים ישיבת מו"מ בין ועד המורים, מען וגזברות העירייה, ושם תבחן רצינות כוונות העירייה.

הסכם קיבוצי עכשיו

חברי הנהלת עירית ראש העין מקשיבים לנציגות המורים

נציגות המורים מופיעה בפני מליאת הנהלת עירית ראש העין

 

 

 

Share this:
Share this page via Email Share this page via Stumble Upon Share this page via Digg this Share this page via Facebook Share this page via Twitter
Print Friendly, PDF & Email